JAK VYBRAT PODPRSENKU: NEJEN NA VELIKOSTI ZÁLEŽÍ

 

Umět si vybrat dokonalou podprsenku nebývá v praxi tak snadné, jak se na první pohled může zdát. Nejde jen o to zvolit správnou velikost, která je v tomto směru naprosto zásadní, ale je také třeba dokázat se rozhodnout pro vhodný střih košíčků, materiál podprsenky a v neposlední řadě i její barvu. Pokud znáte svou velikost, ale tápete, co se konkrétního druhu podprsenky týče, naše tipy vám rozhodně pomohou.

 

K276 Marine

 

Materiál a barva se do velké míry odvíjí od toho, k jakým příležitostem chcete své nové prádlo nosit – např. podprsenka, kterou hodláte nosit do kanceláře pod bílou halenku z jemného hedvábí, by měla být světlé barvy, aby neprosvítala, a z hladkého materiálu, který k sobě skrz textilii nebude poutat pozornost, ale u sportovní podprsenky naopak můžete uvítat výraznější odstín, který vás tzv. vybudí k větším výkonům, a rozhodně vás bude zajímat, zda její materiál dobře saje pot a umožňuje vaší pokožce dýchat. Materiál a barvu podprsenky tedy nevolte jen podle toho, co se vám líbí, ale zohledňujte i příležitosti, pro které ji budete nosit, a oblečení, s kterým ji hodláte kombinovat.

 

      

 

S výběrem vhodného střihu (typu) košíčků to bývá podobné, ale rozhodně zde platí, že byste měla vědět, které druhy lichotí vašemu poprsí, a které ne, a pro jednotlivé příležitosti pak vybírat z té první skupiny. Možná vám jsou nejpříjemnější podprsenky bez výztuže, s trojúhelníkovými košíčky, ale je jasné, že chystáte-li se na ples či jinou událost, pro kterou se hodí šaty s hlubokým dekoltem, větší službu vám udělá podprsenka umožňující výraznější podporu poprsí, a pak je dobré vědět, zda vám vystačí jen podpora v podobě kostic, anebo zda raději sáhnout po push-up podprsence s kompletní výztuží. Nejdříve tedy vždy myslete na to, jaký druh podpory je pro vaše prsa vhodný, a jako druhý krok řešte to, s čím a kam budete prádlo nosit – podprsenka se totiž musí v první řadě hodit k vám samotné.

 

               

20
07/17

Dámské kalhotky jsou velmi často opomíjenou součástí outfitu. Většina žen jejich výběru nevěnuje tolik pozornosti, kolik by bylo ve skutečnosti potřeba. Ono je jednoduché vybrat si spodní prádlo podle vzhledu, odhadnout velikost a domů odcházet s pocitem, kolik času jste ušetřili. Následně se ale budete chytat za hlavu, že vás kalhotky dřou, zařezávají se a jejich střih vám pořádně nesedí. A právě střih kalhotek je velmi důležitý, dokáže totiž s vaším pozadím hotové divy!

Copyright © 2009 – 2017 Intimia, s.r.o.
Design by Vanavi.com | e-shop je provozován na systému SHOPION

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku