Na pyžamu rozhodně záleží! Vyberte si i vy to pravé…

Každé ráno stojí drtivá většina z nás před šatní skříní a složitě se rozhodujeme, v jakém oblečení dnes vyrazíme do práce či do školy. Večer při uléhání do postele si s tím však hlavu tak nelámeme a prostě si vezmeme jakékoliv pyžamo, které máme ve skříni. Není to ale škoda? Vždyť i dámské pyžamo nebo pyžama pánská mohou být krásná a trendy!

 

Neexistuje snad muž, který by neocenil, když vedle něj každý večer ulehá partnerka a na sobě má na rozdíl od obyčejného pyžama slušivé a někdy i svůdné pyžamo dámské. A u žen to platí zrovna tak – rozhodně se každá probouzí raději vedle svého partnera oblečeného do módního pánského pyžama než do obyčejného trička a trenek. Výběr pyžama rozhodně nepodceňujte a věnujte mu stejnou pozornost, jako výběru a nákupu jakéhokoliv jiného oblečení.

 

Vyberte si proto i vy z naší bohaté nabídky dámských i pánských pyžam, stejně tak jako dámských XXL pyžam. Darovat dámské pyžamo jako vánoční dárek rozhodně není usedlé a staromódní, naopak – pokud si vyberete jedno z našich atraktivních pyžam s příjemných materiálů, uvidíte, že obdarovaný to ocení a bude se mu, i vám, lépe usínat…

11
04/17

Horké letní měsíce zalité slunečními paprsky se nezastavitelně blíží a stále více žen začíná s dostatečným předstihem řešit volbu svých plavek. Být před létem o krok napřed určitě není na škodu, jedině tak budete moci vyrazit k vodě již při první příležitosti. Jak si ale v rozmanité nabídce vybrat ty správné plavky, které vám padnou jako ulité, vyzdvihnou vaše přednosti, zakryjí nedostatky a zároveň vám budou slušet? Nebojte se, není to až taková věda!

Copyright © 2009 – 2017 Intimia, s.r.o.
Design by Vanavi.com | e-shop je provozován na systému SHOPION

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku