Na pyžamu rozhodně záleží! Vyberte si i vy to pravé…

Každé ráno stojí drtivá většina z nás před šatní skříní a složitě se rozhodujeme, v jakém oblečení dnes vyrazíme do práce či do školy. Večer při uléhání do postele si s tím však hlavu tak nelámeme a prostě si vezmeme jakékoliv pyžamo, které máme ve skříni. Není to ale škoda? Vždyť i dámské pyžamo nebo pyžama pánská mohou být krásná a trendy!

 

Neexistuje snad muž, který by neocenil, když vedle něj každý večer ulehá partnerka a na sobě má na rozdíl od obyčejného pyžama slušivé a někdy i svůdné pyžamo dámské. A u žen to platí zrovna tak – rozhodně se každá probouzí raději vedle svého partnera oblečeného do módního pánského pyžama než do obyčejného trička a trenek. Výběr pyžama rozhodně nepodceňujte a věnujte mu stejnou pozornost, jako výběru a nákupu jakéhokoliv jiného oblečení.

 

Vyberte si proto i vy z naší bohaté nabídky dámských i pánských pyžam, stejně tak jako dámských XXL pyžam. Darovat dámské pyžamo jako vánoční dárek rozhodně není usedlé a staromódní, naopak – pokud si vyberete jedno z našich atraktivních pyžam s příjemných materiálů, uvidíte, že obdarovaný to ocení a bude se mu, i vám, lépe usínat…

20
07/17

Dámské kalhotky jsou velmi často opomíjenou součástí outfitu. Většina žen jejich výběru nevěnuje tolik pozornosti, kolik by bylo ve skutečnosti potřeba. Ono je jednoduché vybrat si spodní prádlo podle vzhledu, odhadnout velikost a domů odcházet s pocitem, kolik času jste ušetřili. Následně se ale budete chytat za hlavu, že vás kalhotky dřou, zařezávají se a jejich střih vám pořádně nesedí. A právě střih kalhotek je velmi důležitý, dokáže totiž s vaším pozadím hotové divy!

Copyright © 2009 – 2017 Intimia, s.r.o.
Design by Vanavi.com | e-shop je provozován na systému SHOPION

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku