Není nadto se zahalit do hřejivého županu…

Teplé dny jsou definitivně pryč a přichází období podzimních plískanic a chladných večerů. Krásně prohřát se v takovém počasí dá už jen v horké vaně a třeba i se sklenkou dobrého vína. Ale znáte ten nepříjemný pocit, když vylezete z vany, že? Když vám začne naskakovat husí kůže a vy byste se nejraději zavrtala do peřin… Zkuste se spíše zahřát jedním z našich krásných a na dotek příjemných dámských županů.

 

V naší nabídce najdete i dlouhé župany až pod kolena, které jsou vyrobené materiálu wellsoft, který je velmi příjemný na dotek. Stejně tak vás ale zahřeje jeden z kratších županů nad kolena, do kterého se můžete schoulit jako do klubíčka a užívat si jemný a lehce hřejivý materiál, ze kterého je vyroben. Rozhodně si vyberete i z několika dámských XXL županů, díky kterým se můžete celá zahalit do měkké látky, která bude vaše tělo doslova hýčkat.

 

Dámy, pokud chcete vašeho partnera trochu poškádlit, vsaďte na sexy střižený župan z hladkého a decentně lesklého materiálu. Uvidíte, že na vás bude váš muž moct oči nechat – a to ať už si vyberete krátký dámský župánek nad kolena, delší župan i s delšími rukávy nebo jeden ze svůdných županů s rozšířenými rukávy. Pokud chcete svého partnera opravdu dostat do kolen, vsaďte na lehké saténové župany končící v půli stehen a olemované vzrušující krajkou. Zaručujeme, že z vás váš partner nespustí oči!

11
04/17

Horké letní měsíce zalité slunečními paprsky se nezastavitelně blíží a stále více žen začíná s dostatečným předstihem řešit volbu svých plavek. Být před létem o krok napřed určitě není na škodu, jedině tak budete moci vyrazit k vodě již při první příležitosti. Jak si ale v rozmanité nabídce vybrat ty správné plavky, které vám padnou jako ulité, vyzdvihnou vaše přednosti, zakryjí nedostatky a zároveň vám budou slušet? Nebojte se, není to až taková věda!

Copyright © 2009 – 2017 Intimia, s.r.o.
Design by Vanavi.com | e-shop je provozován na systému SHOPION

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku