PLÁŽOVÁ MÓDA aneb CO NA SEBE K VODĚ

Horké letní počasí konečně dorazilo i k nám a s ním i sezóna dovolených a chvílí strávených u vody. Ať už vás čeká dovolená u moře, anebo „jen“ výlet k českému rybníku, zaručeně řešíte, co si k vodě vezmete na sebe – plážová móda totiž zdaleka není jen o módě, a samotné plavky vám stačit nebudou. Přinášíme vám tedy pár tipů, jak si venkovní radovánky užít naplno: stylově a zároveň v tolik žádaném pohodlí.

 

HRA NA SCHOVÁVANOU

 

„Hra na schovávanou“ se nehodí jen v případě, kdy potřebujete určité partie zakrýt, ale i tehdy, kdy si se svým plážovým outfitem chcete takzvaně pohrát a dodat mu větší šmrnc. Hodit se vám bude také v situacích, kdy oděv sestávající pouze z plavek nemusí být zcela vhodný – například když jdete z pláže do blízké restaurace na oběd, anebo když si třeba potřebujete odskočit pro něco do obchodu. Osvojit si její pravidla se vám tedy rozhodně vyplatí! A s čím konkrétně se taková hra nejlépe hraje?

 

Nejpraktičtější, nejstylovější a také nejjednodušší k použití jsou velké plážové šátky, tzv. parea či sarongy. Šátek uvázaný kolem boků vytvoří vzdušnou letní sukni, která přitáhne pozornost k vaší siluetě, ale zároveň rafinovaně skryje případné nedostatky na zadečku či stehnech. Uvážete-li jej kolem prsou, rázem máte jednoduché šaty, ve kterých se nemusíte stydět ani do zmiňované restaurace. Parea a sarongy však mají i další výhody – přehozené přes ramena vás uchrání před spálením poledním sluncem či naopak před chladem, když zrovna vane vítr, a využít je můžete i jako alternativu deky, pokud se při procházce kolem vody budete chtít na chvíli posadit a rozjímat nad krásami přírody.

 

Dámy, které preferují spíše sportovní styl oblékání, mohou místo šátku použít např. plážové kraťasy vhodné i k tradičním plážovým sportům jako je volleyball nebo badminton.

 

http://www.intimia.cz/spodni-pradlo/sarong-phax-kinabalu-sunrise-graphic-stripe-76952/

http://www.intimia.cz/spodni-pradlo/plazove-sortky-phax-kinabalu-sunrise-v-neonove-oranzove-77157/

 

20
07/17

Dámské kalhotky jsou velmi často opomíjenou součástí outfitu. Většina žen jejich výběru nevěnuje tolik pozornosti, kolik by bylo ve skutečnosti potřeba. Ono je jednoduché vybrat si spodní prádlo podle vzhledu, odhadnout velikost a domů odcházet s pocitem, kolik času jste ušetřili. Následně se ale budete chytat za hlavu, že vás kalhotky dřou, zařezávají se a jejich střih vám pořádně nesedí. A právě střih kalhotek je velmi důležitý, dokáže totiž s vaším pozadím hotové divy!

Copyright © 2009 – 2017 Intimia, s.r.o.
Design by Vanavi.com | e-shop je provozován na systému SHOPION

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku