TRENDY BARVY SPODNÍHO PRÁDLA PRO PODZIM/ZIMU 2015

Jaké barvy dámského spodního prádla jsou nyní v kurzu?

 

Největším hitem je jednoznačně modrá barva, a to v celé řadě odstínů. Tradiční námořnická modrá, sytější půlnoční modř a pro milovnice výrazných odstínů nepřehlédnutelná elektricky modrá – to jsou klíčové odstíny aktuální sezóny. Fantazii se však meze příliš nekladou a v trendy barevné škále tak můžete vybírat i kouřově modrou s nádechem do šedé či tyrkysově modrou připomínající hloubku mořských vod. Modrou barvu lze obecně kombinovat s mnoha dalšími barvami: námořnickou například s červenou či bílou, půlnoční se stříbrnou, elektrickou se žlutou, kouřovou s šedou a modrý tyrkys třeba s růžovou. Žhavým trendem letošního roku je však kombinace více modrých odstínů naráz, a také kombinace modré s černou.

 

Barvou číslo 2 je zelená, především v podobě zeleno-modrých a peppermintových odstínů. Aktuálním trendem je nechat tyto módní odstíny vyniknout samostatně. Pro milovnice kombinování barev se však nabízí zejména varianty s černou a růžovou.

 

Třetí barvou, která si letošní podzim a zimu žádá pozornost, je fialová, respektive její vínová podoba. V kurzu jsou především tmavé syté odstíny, ale vedle nešlápnete ani se světlejší vínovou. Nejvíce módní je ponechat celý prádlový set jen ve vínovém odstínu, ovšem komu by se to zdálo málo a chce jít zároveň s módou, může zvolit vínové prádlo zdobené bílou či červenou.

 

Z tradičních prádlových barev se v aktuální trendové škále těší největší pozornosti červená a černá. U červené jde hlavně o prádlové outfity v jednom odstínu, u černé převládá kombinace s nude odstíny.

 

12
01/17

Župan je často neprávem opomíjený kousek šatníku. Pokud ho berete jen jako něco, čím se zahřát po koupeli, než se obléknete, je na čase svůj přístup přehodnotit – župany totiž nemusí být jen funkčním kouskem oděvu, mohou být i plnohodnotným outfitem, který využijete nejen doma v koupelně! Přinášíme vám pár tipů, jak si pro sebe vybrat ten pravý. Anebo spíše „ty pravé“, protože jakmile poznáte kouzlo županů, jeden vám rozhodně stačit nebude!

Copyright © 2009 – 2017 Intimia, s.r.o.
Design by Vanavi.com | e-shop je provozován na systému SHOPION

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku