WOLBAR: SPECIALISTA NA DÁMSKÉ KALHOTKY

Dámské kalhotky značky Wolbar nepatří mezi obyčejné spodní prádlo. Tento přední evropský výrobce prádla totiž ví, co ženy chtějí! Kvalitní materiály, lichotivé střihy, pohodlí, praktičnost, a k tomu vždy něco extra – to jsou synonyma pro značku Wolbar, která se na dámské kalhotky specializuje již dvacet let.

 

 Dámské kalhotky Alta bílé Dámské kalhotky eco-TI white Dámské kalhotky Biju

 

SPOKOJENOST AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ

Pryč jsou doby, kdy spodní prádlo plnilo jen svou praktickou funkci, a odzvonilo i časům prádla, od kterého jste nemohli čekat nic víc, než jen líbivý efekt. V dnešní době vyspělých technologií, které jdou ruku v ruce s tradicí původních řemesel, je propojení toho, co potřebujeme, s tím, co se nám líbí, dostupnější než kdy dřív. Značka Wolbar si je těchto možností dobře vědoma, a tak je právě komplexnost hlavní předností jejích výrobků. Hledáte-li kalhotky, kterým vysoká kvalita a maximální pohodlí neubírá ani špetku na kráse a současném vzhledu, už nemusíte dále hledat – široká nabídka prádla Wolbar je určena právě pro vás! Je libo bezešvé kalhotky, které se svou podobou s přehledem vyrovnají klasickým kalhotkám, anebo třeba stahovací kalhotky, na kterých jejich zázračnou zeštíhlovací funkci poznáte až při pohledu do zrcadla? Žádný problém, v nabídce této značky najdete obojí, a dokonce mnohem víc.

 

 Dámské kalhotky eco-TI black  Dámská tanga Carimbo white Dámská tanga Bongo bílé

 

KALHOTKOVÝ RÁJ

Očekávat, že výrobce s tradicí (a přísnými požadavky na kvalitu materiálů i jejich zpracování!) produkuje jednotvárné zboží, by bylo příliš krátkozraké. Wolbar ctí rozmanité ženské potřeby, a navíc se nebojí experimentovat. S logem této značky si tak můžete dopřát pestrou škálu střihů a stylů, které si zamilujete vy i vaše tělo. Klasické kalhotky, tanga, kalhotky s nohavičkou či vysokým pasem, bezešvé, tvarovací, sportovní nebo krajkové – stačí si vybrat.

Jistou dávku „konzervativnosti“ však tomuto oblíbenému výrobci přece jen upřít nelze, a to pokud jde o barvy. Wolbar kalhotky jsou v tomto směru takzvaně klasikou, a nejčastěji tak lákají na bílou a černou. Ovšem není se čemu divit, když právě tyto dva odstíny dlouhodobě (a zcela právem) kralují trhu se spodním prádlem! Značka však myslí i na vyznavačky dalších odstínů, a své nové prádélko si tak můžete pořídit i v sexy červené, romantické nude či šedé.

 

 

A to nejlepší na závěr? Cenová dostupnost! V našem e-shopu seženete kalhotky Wolbar již od 148Kč!

 

20
07/17

Dámské kalhotky jsou velmi často opomíjenou součástí outfitu. Většina žen jejich výběru nevěnuje tolik pozornosti, kolik by bylo ve skutečnosti potřeba. Ono je jednoduché vybrat si spodní prádlo podle vzhledu, odhadnout velikost a domů odcházet s pocitem, kolik času jste ušetřili. Následně se ale budete chytat za hlavu, že vás kalhotky dřou, zařezávají se a jejich střih vám pořádně nesedí. A právě střih kalhotek je velmi důležitý, dokáže totiž s vaším pozadím hotové divy!

Copyright © 2009 – 2017 Intimia, s.r.o.
Design by Vanavi.com | e-shop je provozován na systému SHOPION

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku