těhotenská pyžama

Také procházíte nejkrásnějším obdobím života, kdy uvnitř vás vyrůstá nový život? Nebuďte svazovaná běžným oblečením a pořiďte si těhotenská pyžama. Díky nim bude i váš spánek naprosto dokonalý, jelikož díky svému střihu padne pyžamo perfektně na vaši postavu s vaším bříškem. Těhotenské pyžamo je tak zárukou nejenom bezproblémového spánku, ale i velmi pohodlného střihu a samozřejmě špičkových materiálů, které jsou příjemné na nošení.
Nebyl nalezen žádný produkt.

20
07/17

Dámské kalhotky jsou velmi často opomíjenou součástí outfitu. Většina žen jejich výběru nevěnuje tolik pozornosti, kolik by bylo ve skutečnosti potřeba. Ono je jednoduché vybrat si spodní prádlo podle vzhledu, odhadnout velikost a domů odcházet s pocitem, kolik času jste ušetřili. Následně se ale budete chytat za hlavu, že vás kalhotky dřou, zařezávají se a jejich střih vám pořádně nesedí. A právě střih kalhotek je velmi důležitý, dokáže totiž s vaším pozadím hotové divy!

Copyright © 2009 – 2017 Intimia, s.r.o.
Design by Vanavi.com | e-shop je provozován na systému SHOPION

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku