Nadkolenky

Chcete ve své sukni vypadat dokonale? Zvolte námi nabízené nadkolenky. Uvidíte, že zakoupené dámské nadkolenky plně splní očekávání o jejich kvalitě, ale i vzhledu. Samozřejmě z hlediska módních směrů jasně vedou černé nadkolenky. Nemusí to však nutně být pouze zmíněné nadkolenky černé, jelikož i s jinými jistě uděláte dokonalý dojem, a budete v nich vypadat naprosto dokonale a hlavně sexy. A to je jistě váš cíl.

Nadkolenky V-1714 černá

V-1714 BLACKJACK - Sexy a zárověň romantické síťované nadkolenky V-1714 Blackjack Axami ukončené krásnou krajkou.

20
07/17

Dámské kalhotky jsou velmi často opomíjenou součástí outfitu. Většina žen jejich výběru nevěnuje tolik pozornosti, kolik by bylo ve skutečnosti potřeba. Ono je jednoduché vybrat si spodní prádlo podle vzhledu, odhadnout velikost a domů odcházet s pocitem, kolik času jste ušetřili. Následně se ale budete chytat za hlavu, že vás kalhotky dřou, zařezávají se a jejich střih vám pořádně nesedí. A právě střih kalhotek je velmi důležitý, dokáže totiž s vaším pozadím hotové divy!

Copyright © 2009 – 2017 Intimia, s.r.o.
Design by Vanavi.com | e-shop je provozován na systému SHOPION

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku