Ponožky

K tomu, abyste měla své nohy vždy v teple, neposlouží pouze kvalitní boty, ale také kvalitní ponožky. A na ty naše se budete moci rozhodně spolehnout. Nejenom, že vás zaujmou svým vzhledem, ale díky použitým materiálům jsou námi nabízené dámské ponožky přesně ty, se kterými budou vaše nohy vždy v teple. A navíc se vám budou naprosto perfektně nosit, a to díky svému kvalitnímu materiálovému složení a celkovému střihu.

sleva
11%

Dámské ponožky kotníčkové, bezešvé, jednobarevné Bambusové ponožky 82002P

ponožky kotníčkové, bezešvé, jednobarevné značky GINA, kód 82002.

sleva
7%

Dámské ponožky střední, bezešvé, jednobarevné Bambusové ponožky 82001P

ponožky střední, bezešvé, jednobarevné značky GINA, kód 82001.

sleva
8%

Dámské kotníčkové ponožky bambusové černá

Dámské kotníčkové ponožky bambusové černá

20
07/17

Dámské kalhotky jsou velmi často opomíjenou součástí outfitu. Většina žen jejich výběru nevěnuje tolik pozornosti, kolik by bylo ve skutečnosti potřeba. Ono je jednoduché vybrat si spodní prádlo podle vzhledu, odhadnout velikost a domů odcházet s pocitem, kolik času jste ušetřili. Následně se ale budete chytat za hlavu, že vás kalhotky dřou, zařezávají se a jejich střih vám pořádně nesedí. A právě střih kalhotek je velmi důležitý, dokáže totiž s vaším pozadím hotové divy!

Copyright © 2009 – 2017 Intimia, s.r.o.
Design by Vanavi.com | e-shop je provozován na systému SHOPION

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku