Zimní punčocháče

Vyrazit v zimě v sukni? Proč ne. Stačí pouze, pokud zvolíte naše zimní punčocháče, ve kterých se i v největších mrazech budete cítit sexy, a hlavně v teple. Dámské zimní punčocháče v sobě totiž kombinují skvělý design a materiály, díky kterým udrží i v té nejkratší sukni vaše nohy v příjemném teple. Tak vyberte si teplé punčocháče, se kterými se ani v zimě nebudete muset obávat toho, že si vyrazíte v mini.

sleva
10%

Dámské punčocháče Arctica krémové

Arctica ecru - Luxusní dámské punčochové kalhoty Arctica Bas Bleu.

sleva
10%

Dámské punčocháče Arctica černé

Arctica black - Luxusní dámské punčochové kalhoty Arctica Bas Bleu.

20
07/17

Dámské kalhotky jsou velmi často opomíjenou součástí outfitu. Většina žen jejich výběru nevěnuje tolik pozornosti, kolik by bylo ve skutečnosti potřeba. Ono je jednoduché vybrat si spodní prádlo podle vzhledu, odhadnout velikost a domů odcházet s pocitem, kolik času jste ušetřili. Následně se ale budete chytat za hlavu, že vás kalhotky dřou, zařezávají se a jejich střih vám pořádně nesedí. A právě střih kalhotek je velmi důležitý, dokáže totiž s vaším pozadím hotové divy!

Copyright © 2009 – 2017 Intimia, s.r.o.
Design by Vanavi.com | e-shop je provozován na systému SHOPION

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku