Sportovní spodní prádlo

Sportovní spodní prádlo, které naleznete v našem e-shopu, je vyrobeno z jemného funkčního materiálu. Tento materiál saje pot, má antibakteriální účinek a je uzpůsoben zvýšenému namáhání. Funkční prádlo vám bude během fyzické aktivity odvádět pot a ochlazovat pokožku. Je navrženo speciálně pro moderní ženy a splňuje i nároky vrcholových sportovců. Díky jeho příjemnému materiálu a chytře navrženému střihu o něm ani nebudete vědět. Dámské sportovní prádlo z e-shopu Intimia.cz si jednoduše zamilujete.

Sportovní podprsenka Sally black

Sally black - Sportovní top Sally Eldar vyrobený z příjemného jemného materiálu.

Fitness podprsenka Sport I bra černá

Sport I bra black - Sportovní podprsenka Sport bra Winner formuje a podepírá poprsí, je ideální do posilovny, tělocvičny, aerobiku a pro intenzivní fyzickou aktivitu jakéhokoliv druhu.

20
07/17

Dámské kalhotky jsou velmi často opomíjenou součástí outfitu. Většina žen jejich výběru nevěnuje tolik pozornosti, kolik by bylo ve skutečnosti potřeba. Ono je jednoduché vybrat si spodní prádlo podle vzhledu, odhadnout velikost a domů odcházet s pocitem, kolik času jste ušetřili. Následně se ale budete chytat za hlavu, že vás kalhotky dřou, zařezávají se a jejich střih vám pořádně nesedí. A právě střih kalhotek je velmi důležitý, dokáže totiž s vaším pozadím hotové divy!

Copyright © 2009 – 2017 Intimia, s.r.o.
Design by Vanavi.com | e-shop je provozován na systému SHOPION

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku