Sexy set

V kategorii pánských souprav nabízíme zajímavě řešené pánské spodní prádlo. Například dvoudílná sada tílka a trenýrek, ušitá z černé krajky, je velmi pohodlná a na těle příjemná. Hodí se pro odvážnější muže, kteří se nebojí experimentovat a chtějí si okořenit svůj sexuální život. V této soupravě budete vypadat sexy a jistě splní svůj úkol nad očekávání. Nákup tohoto typu zboží přes e-shop je zárukou kvality a zároveň diskrétnosti.

sleva
10%

Pánská souprava Net set černá

Net set - Pánská erotická souprava Net set SoftLine collection je určená jen pro odvážné muže.

11
04/17

Horké letní měsíce zalité slunečními paprsky se nezastavitelně blíží a stále více žen začíná s dostatečným předstihem řešit volbu svých plavek. Být před létem o krok napřed určitě není na škodu, jedině tak budete moci vyrazit k vodě již při první příležitosti. Jak si ale v rozmanité nabídce vybrat ty správné plavky, které vám padnou jako ulité, vyzdvihnou vaše přednosti, zakryjí nedostatky a zároveň vám budou slušet? Nebojte se, není to až taková věda!

Copyright © 2009 – 2017 Intimia, s.r.o.
Design by Vanavi.com | e-shop je provozován na systému SHOPION

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku