Obrovský výběr

U nás se vám nestane, že bychom neměli typ, velikost, nebo barevnou kombinaci.

 

Nezáleží na tom, jaký kus zboží aktuálně hledáte. U nás máte jistotu, že ho zaručeně najdete. A to nejenom v požadovaném provedení, jelikož díky naší skutečně bohaté nabídce můžete vybírat i z široké škály velikostí, nebo barevných kombinací. A to především u dámského sortimentu, ale ani ten pánský v tomto ohledu nijak nezaostává.

 

Náš internetový obchod Intimia.cz je vám vždy připraven dokonale vyhovět, a to ať už vybíráte prádlo pro sebe samou, a to včetně toho erotičtějšího, nebo naopak chcete vypadat dokonale na pláži, a to v nových plavkách. Stejně tak elegantně a stylově můžete vypadat v dokonalých módních kouscích běžného oblečení, které však zaujme neobyčejným stylem, střihem a kvalitou. To vše navíc doplníme již zmíněným sortimentem pro vaše manžely a partnery, nebo sortimentem doplňků.

 

A čemu jako žena skutečně neodoláte? To jsou naše outletové akční nabídky, které celý široký sortiment dokonale doplňují. Tak neváhejte a vyberte si přesně to, po čem sama toužíte!

20
07/17

Dámské kalhotky jsou velmi často opomíjenou součástí outfitu. Většina žen jejich výběru nevěnuje tolik pozornosti, kolik by bylo ve skutečnosti potřeba. Ono je jednoduché vybrat si spodní prádlo podle vzhledu, odhadnout velikost a domů odcházet s pocitem, kolik času jste ušetřili. Následně se ale budete chytat za hlavu, že vás kalhotky dřou, zařezávají se a jejich střih vám pořádně nesedí. A právě střih kalhotek je velmi důležitý, dokáže totiž s vaším pozadím hotové divy!

Copyright © 2009 – 2017 Intimia, s.r.o.
Design by Vanavi.com | e-shop je provozován na systému SHOPION

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku