JAK VYBRAT PODPRSENKU: NEJEN NA VELIKOSTI ZÁLEŽÍ

 

Umět si vybrat dokonalou podprsenku nebývá v praxi tak snadné, jak se na první pohled může zdát. Nejde jen o to zvolit správnou velikost, která je v tomto směru naprosto zásadní, ale je také třeba dokázat se rozhodnout pro vhodný střih košíčků, materiál podprsenky a v neposlední řadě i její barvu. Pokud znáte svou velikost, ale tápete, co se konkrétního druhu podprsenky týče, naše tipy vám rozhodně pomohou.

 

K276 Marine

 

Materiál a barva se do velké míry odvíjí od toho, k jakým příležitostem chcete své nové prádlo nosit – např. podprsenka, kterou hodláte nosit do kanceláře pod bílou halenku z jemného hedvábí, by měla být světlé barvy, aby neprosvítala, a z hladkého materiálu, který k sobě skrz textilii nebude poutat pozornost, ale u sportovní podprsenky naopak můžete uvítat výraznější odstín, který vás tzv. vybudí k větším výkonům, a rozhodně vás bude zajímat, zda její materiál dobře saje pot a umožňuje vaší pokožce dýchat. Materiál a barvu podprsenky tedy nevolte jen podle toho, co se vám líbí, ale zohledňujte i příležitosti, pro které ji budete nosit, a oblečení, s kterým ji hodláte kombinovat.

 

      

 

S výběrem vhodného střihu (typu) košíčků to bývá podobné, ale rozhodně zde platí, že byste měla vědět, které druhy lichotí vašemu poprsí, a které ne, a pro jednotlivé příležitosti pak vybírat z té první skupiny. Možná vám jsou nejpříjemnější podprsenky bez výztuže, s trojúhelníkovými košíčky, ale je jasné, že chystáte-li se na ples či jinou událost, pro kterou se hodí šaty s hlubokým dekoltem, větší službu vám udělá podprsenka umožňující výraznější podporu poprsí, a pak je dobré vědět, zda vám vystačí jen podpora v podobě kostic, anebo zda raději sáhnout po push-up podprsence s kompletní výztuží. Nejdříve tedy vždy myslete na to, jaký druh podpory je pro vaše prsa vhodný, a jako druhý krok řešte to, s čím a kam budete prádlo nosit – podprsenka se totiž musí v první řadě hodit k vám samotné.

 

               

MenuX

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku