PLÁŽOVÁ MÓDA aneb CO NA SEBE K VODĚ

Horké letní počasí konečně dorazilo i k nám a s ním i sezóna dovolených a chvílí strávených u vody. Ať už vás čeká dovolená u moře, anebo „jen“ výlet k českému rybníku, zaručeně řešíte, co si k vodě vezmete na sebe – plážová móda totiž zdaleka není jen o módě, a samotné plavky vám stačit nebudou. Přinášíme vám tedy pár tipů, jak si venkovní radovánky užít naplno: stylově a zároveň v tolik žádaném pohodlí.

 

HRA NA SCHOVÁVANOU

 

„Hra na schovávanou“ se nehodí jen v případě, kdy potřebujete určité partie zakrýt, ale i tehdy, kdy si se svým plážovým outfitem chcete takzvaně pohrát a dodat mu větší šmrnc. Hodit se vám bude také v situacích, kdy oděv sestávající pouze z plavek nemusí být zcela vhodný – například když jdete z pláže do blízké restaurace na oběd, anebo když si třeba potřebujete odskočit pro něco do obchodu. Osvojit si její pravidla se vám tedy rozhodně vyplatí! A s čím konkrétně se taková hra nejlépe hraje?

 

Nejpraktičtější, nejstylovější a také nejjednodušší k použití jsou velké plážové šátky, tzv. parea či sarongy. Šátek uvázaný kolem boků vytvoří vzdušnou letní sukni, která přitáhne pozornost k vaší siluetě, ale zároveň rafinovaně skryje případné nedostatky na zadečku či stehnech. Uvážete-li jej kolem prsou, rázem máte jednoduché šaty, ve kterých se nemusíte stydět ani do zmiňované restaurace. Parea a sarongy však mají i další výhody – přehozené přes ramena vás uchrání před spálením poledním sluncem či naopak před chladem, když zrovna vane vítr, a využít je můžete i jako alternativu deky, pokud se při procházce kolem vody budete chtít na chvíli posadit a rozjímat nad krásami přírody.

 

Dámy, které preferují spíše sportovní styl oblékání, mohou místo šátku použít např. plážové kraťasy vhodné i k tradičním plážovým sportům jako je volleyball nebo badminton.

 

http://www.intimia.cz/spodni-pradlo/sarong-phax-kinabalu-sunrise-graphic-stripe-76952/

http://www.intimia.cz/spodni-pradlo/plazove-sortky-phax-kinabalu-sunrise-v-neonove-oranzove-77157/

 

MenuX

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku