Legíny – jak je nosit a kombinovat

Sexy a pohodlné dřív nešlo k sobě. To se ale změnilo s příchodem módy legínů. Příjemné kalhoty, které neškrtí a netlačí a přitom zvýrazní vaše nejsvůdnější křivky a nejeden pohled se za vámi otočí.

Legíny také podléhají trendům a dají se s nimi tvořit nekonečné kombinace a doplní nejeden styl. Každé legíny se hodí kombinovat trochu jinak.

 

1.       klasické černé legíny

Klasika je v oblasti módy slovem číslo 1. Nikdy s ní nepřestřelíte. A tak je to i s černými legínami. Jsou ideálním kouskem pro kombinaci s delšími tričky, tunikami a košilemi. Takový outfit má vše, co potřebujete, delší top zakryje problémové partie, legíny poté dají vyniknout křivkám nohou a to pohodlí žádné džíny nikdy nenahradí. I proto jsou legíny naším favoritem pro dlouhé cestování. Při takovém kombinování se můžete odvázat a pustit se do vzorovaných topů, veselých barev, nebo leských materiálů. Obyčejné černé legíny nebudou extravaganci rušit. A jeden bonus na závěr: určitě vás potěší, že už i mezi legínami najdete takové, které mají push up efekt na zadečku, nebo stahují bříško.

 

  Bas Bleu Dámské legíny Gabi         Bas Bleu Dámské legíny Livia

 

2.       lesklé party legíny

Druhý typ legínů jsou černé legíny lesklých materiálů. S těmi budete královnou parketu a hlavní postavou každé party. Hodí se na večírky, večeře a slavnostnější okamžiky, než je odpolední procházka. Příležitosti, na které je oblečete, dovolují se trochu více odvázat. Proto se nemusíte bát i kratších topů. Už ale nedoporučujeme přehánět to s výstředností barev nebo materiálů. Jednoduchá bílá halenka z matného materiálu bude ideálním kouskem. Boty zvolte podle příležitosti. Nemusíte se vždy držet jen klasiky, přeci jen jste dnes za rebelku. Když budete chtít rozbít klasiku, zkuste nějaké rockové boty se cvočky.

 

 

3.       těhotenské legíny

Jistě potěšíme všechny budoucí maminky, že ani v těhotenství se s módou nemusí loučit. Sice jim sluší i bříško samo o sobě, ale spoustu kousků oblečení se mu přizpůsobí. Takovým kouskem jsou i legíny. U těch maminky všemi deseti ocení pohodlnost. Kvalitní legíny jsou z materiálů, které ani nevíte, že máte. Snadno se natáhnou přes bříško, ale nikde neškrtí. Takže jste v teple a ještě vám to sekne. Největší parádu poté uděláte s nějakou vzdušnou tunikou, třeba s květinovým vzorem. Budete za rozkošnou vílu a pohodlnost a styl znovu půjdou ruku v ruce.

 

 

4.       sportovní legíny

I svalovcům mohou padat brady, když přijdete potrénovat svou fyzičku do posilovny. Sportovní legíny se vyznačují svými funkčními materiály a výraznými barvami a vzory. Cvičení je přesně ta příležitost, kde je na místě přestat se bát barev a dodat té dřině trochu toho veselí. Sportovní legíny můžete kombinovat hodně svobodně, i když se to možná kvůli vzorům nebude zdát. Jednobarevné topy jsou jistota, ale doporučujeme se toho nebát a zkusit vzory a barvy míchat. Kde jinde si to můžete dovolit, než v posilovně.

 Bas Blue Sportovní legíny Calypso

Jedno je ale společné všem druhům. Důležitý je kvalitní materiál. Jinak by ta slibovaná pohodlnost nefungovala. Legíny jsou tedy kouskem oblečení, na kterém se nevyplatí šetřit. Pokud do nich zainvestujete, několikanásobně vám to vrátí.