Tyto legíny zaplavily české šatníky. Taky je musíte mít!

Získat dokonalou postavu a pyšně se projít po pláži bez nutnosti zahalování je snadnější, než se zdá. Hubnutí může být příjemný a dokonce o sexy proces! Jen je k němu potřeba mít ty správné doplňky. Asi každou teď napadnou činky či sportovní náčiní, ale to je pouze polovina úspěchu. Abyste mohla krásně vypadat, musíte se také krásně cítit, a to můžete pouze s trendy sportovními legínami.

Leginy

 

Legíny jsou zde od středověku

Vynález legín se rozhodně nedatuje do dob posledních několika let. Lidstvo totiž poprvé legíny obléklo už v dobách středověku, kdy tuto část oděvu nosili, na rozdíl od současnosti, hlavně muži. Do dámského šatníku se dostaly legíny až poměrně nedávno, a to v 19. století, kdy se oblékaly pod krinolíny.

Současná historie legín, tedy jako právoplatná součást outfitu, se začala psát až v 60. letech, kdy se začaly nosit tzv. kaliopky.

Legíny jako součást sportovní výbavy

Brzy lidé přišli na to, že jsou legíny velice pohodlné, a proto se skvěle hodí k jakékoliv fyzické aktivitě. Do posilovny, na aerobik, na lekce spinningu, na běh, na tanec, apod.

Legíny dnes tvoří základní stavební prvek každého sportu. Dokonce dokáží podnítit k pohybu už jen tím, že mají z jejich pořízení jejich majitelka či majitel radost a chtějí se ukázat světu.

Leginy

 

 

Fitness trendy pro rok 2022

A stejně jako se mění trendy v oblékání, vyvíjí se také trendy u legín, jakožto součásti fitness outfitu. Letos jsou nejvíce v kurzu rozdělené legíny, které připomínají vyhrnuté podkolenky. Dále jsou IN rozličné barvy a vzory a nemůžeme zapomenout ani na vysoký pas, který se objevuje napříč všemi kousky vašeho šatníku. A chybu neuděláte ani s legínami doplněnými o průhlednou síťku například v oblasti lýtek či stehen.

Leginy

 

Jak si správně vybrat fitness legíny?

Aby se vám v legínách dobře cvičilo, je potřeba zvolit jejich vhodný materiál. Nejpříjemněji se cvičí v legínách vyrobených ze speciálního materiálu, který aktivně odvádí pot a vlhkost pryč od pokožky. V nich můžete cvičit klidně i několik hodin v kuse a stále se budete cítit perfektně.

Jejich délka záleží na vašich preferencích. Můžete sáhnout jak po dlouhých kalhotách, tak i po tříčtvrteční délce. Pokud vám legíny dokonale padnou, bude vaše pokožka neustále krásně dýchat.

Leginy

 

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Legíny jsou velice precizně a přesně ušité, díky čemuž vám vydrží sloužit dlouhou dobu. Můžete v nich provozovat jakýkoliv sport a nikdy se vám nestane nepříjemné faux pas s dírou v intimních partiích.

Nemusíte se navíc bát, že byste si za pár dnů musela kupovat nové. Vydrží vám klidně i několik let. Legíny jsou velmi strečové, pohodlné a dokonale se přizpůsobí křivkám vaší postavy. Klidně v nich vydržíte celý den.

Připravte se na sportovní aktivity s těmito nádhernými legínami. Pořídit si je můžete rovnou zde: 

 

Leginy

 
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení